Nieetyczne szczepionki doktora Frankensteina

Sprawa pochodzenia niektórych szczepionek, które pod naciskiem wielkich koncernów farmaceutycznych – takich jak Merck, Sanofi Aventis czy GlaxoSmithKline – są nam w ostatnich latach narzucane niejako bez alternatywy, jest otoczona swoistą zmową milczenia i zasłoną ignorancji.

Nikt nam szczerze nie powie, że te szczepionki – przeciw różyczce, śwince, ospie czy innym chorobom – powstały na bazie komórek pobranych z dzieci uśmierconych podczas aborcji w stadium płodowym.

Dzięki szczegółowemu raportowi przygotowanemu przez specjalistów z Papieskiej Akademii Pro Vita mamy to obecnie czarno na białym. Życie tych dzieci uznano za niewarte kontynuacji – ale komórki z ich organizmów okazały się bardzo przydatne współczesnym doktorom Frankensteinom z renomowanych laboratoriów farmaceutycznych.

Stanowisko Kościoła katolickiego w tej kwestii szczepionek, zaaprobowane zostało przez watykańską Kongregację Nauki Wiary. Jak mówią autorzy raportu: „używanie szczepionek tego rodzaju przyczynia się do wytworzenia ogólnego społecznego przyzwolenia na działania koncernów farmaceutycznych, które produkują je w sposób niemoralny”.
Czy wolno nam brać jakikolwiek udział w takiej nieetycznej zbrodniczej manipulacji życiem tylko dlatego, że szczepionki renomowanych firm – jak nam się to wmawia – ponoć działają i chronią nasze dzieci przed groźnymi chorobami?

Raport w języku angielskim jest dostępny w internecie:  www.academiavita.org
Autoryzowane streszczenie po polsku: Szczepionki doktora Frankensteina http://195.94.209.198/artykul_w_niedzieli.php?doc=nd200616&nr=52

 

PETYCJA DO PREZYDENTA W SPRAWIE SZCZEPIEŃ OBOWIĄZKOWYCH DLA DOROSŁYCH i ograniczenia szczepień dzieci szkodliwymi i wycofanymi w innych krajach szczepionkami, z komórek ludzkich, zwierzęcych i z zawartością rtęci

– ZAINTERESUJ SIĘ ! – POWIEDZ INNYM – POMÓŻ! – PODPISZ!
http://www.petycjeonline.pl/petycja/stop-przymusowi-szczepien/912

 [tube]CtBWkEuiVi0[/tube]

Inne wpisy na ten temat:

Czy wiecie co to jest EUGENIKA w imię postępu?  >>

Czy katastrofa smoleńska ma coś wspólnego z aferą szczepionkową? >>

Szczepienia – problem medyczny czy polityczny? >>

Szczepienie – wróg czy przyjaciel? >>

4 komentarze

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.