Książka ,,Polinezyjski owoc noni – lecznicze korzyści dla zdrowia” – już jest dostępna!

Z przyjemnością przekazuje na Państwa ręce informację, iż długo oczekiwana najnowsza książka o owocu noni – dawny tytuł  “Polinezyjski owoc noni. Lecznicze korzyści dla zdrowia”. Obecnie pod nowym tytułem i z nową okładką, można ją nabyć w Empiku tutaj:
https://merlin.pl/catalog/#fl=1&q=Renata%20Zarzycka

Książka ta z pewnością wyjaśni wiele wątpliwości związanych z tym, czy warto stosować naturalne składniki diety w leczeniu, jakie niosą dla nas korzyści oraz czy też pozostać i bazować w leczeniu chorób, wyłącznie na klasycznych metodach.

Wyjaśnia różnice jakie zachodzą w naszym organizmie, kiedy stosujemy “żywą” żywność i tzw. “martwą”, jak również różnice zachodzące między nimi samymi. Może być też wspaniałym prezentem gwiazdkowym pod świąteczne drzewko – pod choinkę.

<< Oto wcześniejsza okładka książki z przodu (aby powiększyć obrazki, trzeba kliknąć w zdjęcie)

<<< Oto nowa oprawka i książka, wydana w styczniu 2017

Życząc miłej lektury, uprzejmie proszę o przekazywanie wiadomości o istnieniu książki “Polinezyjski owoc NONI..” do Państwa znajomych, w celu propagowania informacji dotyczących medycyny naturalnej oraz utrzymania zdrowia, bez niepotrzebnych skutków ubocznych. Jest to szczególnie ważne w czasach, gdzie wchodzą nowe, restrykcyjne unijne ustawy – wiele informacji jest cenzurowanych i blokowanych przed przedostaniem się, do publicznej wiadomości.

Człowiek przyszłości z krajów tzw. “cywilizowanych”, na temat naturalnych i nieszkodliwych metod pomocy swojemu organizmowi oraz utrzymania zdrowia, będzie wiedział coraz mniej. Warto przekazywać te informacje i szerzyć je, szczególnie wśród młodszego pokolenia.

SOKI  Z  OWOCÓW  NONI (morinda citrifolia) zwanych również Indiańska morwa (Indian mulberry)

W Polsce jest wiele różnych soków – każdy z nich jest oryginalny dla danego producenta. Nie ma jednego jedynego oryginalnego, o czym czasami informują nieuczciwi sprzedawcy.
Wśród nich mamy dostępne dwa wyjątkowe soki z tahitańskiego owocu noni: liofilizowany sok Polinesian NONI Juice oraz Organic NONI Juice z certyfikatem EKO. W tym drugiem, na każde 30ml dodatkowo dodano aż 12 gram sproszkowanego owocu noni, uzyskując tym samym znacznie silniejszy koncentrat, niż w innych sokach pasteryzowanych na rynku polskim. Szczegóły na temat różnicy w technologii produkcji soku, przeczytacie Państwo również w książce.

Zamówienia na Polinesian NONI oraz Organic NONI na stronie www.noni.com.pl   tutaj >>

 

9 komentarzy

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.