Duplikacja czy innowacja w MLM? Nowatorska ścieżka kariery Lidera MLM, jako indywidualisty.

audiobook-coaching-biznesu-duplikacja-MLMMam przyjemność zaprezentować Państwu audiobook z serii COACHING BIZNESU pt.”Czym jest duplikacja w MLM i kiedy warto wprowadzić innowację? Nowatorska ścieżka kariery Lidera MLM, jako indywidualisty.”  Dotyczy on szczególnie branży Multi Level Marketing. Nie mniej jednak, większość informacji można wykorzystać w każdym rodzaju biznesu i w pracy nad własną karierą zawodową – szczególnie w pracy z przekształcaniem blokujących przekonań na wspierające.

       Audiobook ten omawia dobrze znane w MLM zagadnienie duplikacji. Dowiesz się z niego, czym jest duplikacja i jakie korzyści ona nam daje. Gdzie w codziennym życiu mamy z nią do czynienia i kiedy warto z niej korzystać oraz kiedy można rozpocząć działanie, stosując własną kreatywność i intuicję.

Ta pozycja to świetny poradnik dla osób, które na początku swojej kariery, jeszcze nie dość dokładnie znają szczegóły tego biznes i potrzebują się nadal uczyć. Jednak po czasie czują, że stoją w miejscu – jakby przed ścianą. Jest to często punkt zwrotny, w którym liderzy potrzebują podjąć ważną decyzję, aby w pełni zacząć działać samodzielnie i przejąć całkowitą odpowiedzialność za swój biznes MLM.  To informacje dla tych osób, które pragną uczynić swój biznes możliwie najbardziej dochodowym, stając się indywidualnościami w branży MLM. Indywidualizm oznacza wolność, a wolność, to branie za siebie pełnej odpowiedzialności.

Produkt ten jest obecnie dostępny tutaj >>

Co daje Ci ten audiobook?

Materiał zawarty w tym wydaniu uświadamia słuchacza w tym, że może on mieć pewne bariery, aby podążać swoją ścieżką kariery. Może, co jakiś czas stawać pod ścianą i trwać w miejscu, nie wiedząc, dlaczego jego biznes nie rozwija się dalej. Może też ciągnąć za sobą, „kule u nogi”, opóźniając swój sukces i nie mając świadomości, jaka jest tego przyczyna.
Audiobook posiada również informację o tym, jak możemy pomagać w takich przypadkach. Warto skupić się najpierw na sobie, przepracowywać swoje ograniczenia oraz bariery wewnętrzne i zmienić je na wspierające w działaniu. Jednocześnie materiał zawarty w tym wydaniu, zachęca do świadomego zastanowienia się nad nieużytecznymi przekonaniami, które nas osłabiają i powodują, że nie możemy iść dalej. Słuchacz znajdzie tu narzędzia i sposoby, jak samodzielnie może rozwiązać ten problem u siebie, jak również u współpracowników w swojej strukturze.
Aby wejść na najwyższe szczyty w branży MLM, potrzebujesz pozbyć się ograniczeń i stać się indywidualistą, który tworzy własną markę. Jeśli jesteś już pewien, że chcesz znaleźć się na szczecie, wyróżniać się i stać się wolnym finansowo człowiekiem, ten audiobook jest właśnie dla Ciebie.

AUTOR: RENATA ZARZYCKA
WYDAWCA: THE BLACK HORSE
CZAS TRWANIA:  74
KATEGORIA TEMATYCZNA: PSYCHOLOGIA/COACHING/ROZWÓJ OSOBISTY
LEKTOR: RENATA ZARZYCKA
STUDIO LEKTORSKIE: Deep Voice Studio

Wszystkie audiobooki Renaty Zarzyckiej >>

Wszystkie Publikacje Renaty Zarzyckiej >>

audiobook-coaching-biznesu-duplikacja-MLM

Spis treści:
Czy duplikacja jest wzorem na sukces?
Replikacja, jako przepis na życie.
Gdzie znajduje się miejsce replikacji?
Duplikacja, jako powszechne zjawisko w naszym życiu.
FOLLOW ME, czyli podążaj za mną.
W pułapce sztywnych procedur.
Czy duplikacja faktycznie jest jedynym kluczem do sukcesu w MLM?
Czy wiesz, jaka jest definicja słowa duplikacja i co ono faktycznie oznacza?
Czy ciągniesz za sobą kulę u nogi?
Świadomość kuli u nogi i co dalej?
Zmień ograniczające Cię przekonania na wspierające i złap wiatr w żagle.
Artyści MLM sięgają do gwiazd!
Stwórz swoją indywidualna markę!
==========================================
 
SKORZYSTAJ ZE SZKOLENIA I WARSZTATÓW Z ROZWOJU OSOBISTEGO

Zdrowa komunikacja w 3 dni czyli Transforming Communication

Dla kogo jest ten warsztat?

Warsztat “Zdrowa komunikacja w 3 dni” czyli Transforming Communikation przeznaczony jest dla osób, które mają czeste relacje z innymi ludźmi czyli dla każdego z nas. Przede wszystkim jest dla rodziców i dzieci, dla nauczycieli i uczniów, dla młodzieży, dla par i singli, dla kierowników, dla handlowców i sprzedawców, członków zarządu firmy i dla pracowników, dla Liderów różnych ugrupowań i Liderów biznesu Multi Level Marketing (MLM) oraz dla Menadżerów i właścicieli firm.

Szczególnie przydatny dla: liderów zespołów, menadżerów, sprzedawców, negocjatorów, mediatorów, trenerów, coachów, mentorów, nauczycieli, psychologów, pedagogów, terapeutów, polityków, prawników, policjantów, wojskowych.

Warsztat Transforming Communication™ zbudowany jest na bazie: modelu dr Tomasa Gordona, twórcy komunikacji dla rodziców i liderów (PET – Parents Effective Communication i LET – Leaders Effective Communication), komunikacji zorientowanej na rozwiązania (Solution Focused Communication) oraz technik komunikacyjnych NLP.  Prostota stosowania narzędzi TC™ wprost zdumiewa. Siła oddziaływania wznosi nas ku nadziei na lepsze jutro i piękniejszy świat, a jakość efektów w praktyce, zachwyca wszystkich uczestników.

Zdrowa komunikacja to szczęśliwe związki, dobre relacje w rodzinie i efektywny biznes.

Szczegóły tutaj >>>

 

 

 

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.