Bal Sukcesu CaliVita International – Germany, Berlin 2014

berlin_okladka640

W sobotę 2 lutego 2014 przybyliśmy do Berlina. Bywaliśmy w wielu miejscach na świecie i na wielu kontynentach, ale tak blisko w Berlinie faktycznie nigdy nie byliśmy… Tylko przejazdem.
axica-berlin1Tym razem otrzymaliśmy zaproszenie z CaliVita International na doroczny Bal Sukcesu dla Menadżerów z całej Europy, więc postanowiliśmy wziąć w nim udział, a przy okazji zwiedzić Berlin.
Punktualnie o godzinie 18.00 znaleźliśmy się na Placu Paryskim tuż przed Brama Brandenburską obok ambasady USA. Tu właśnie, w przepięknej i nowoczesnej sali balowej AXICA Kongress, odbywało się eleganckie przyjęcie  CaliVita. W kuluarach miło znajomych i uśmiechniętych twarzy Menadżerów z całej Europy. Przywitano nas szampanem, po czym zaproszono wszystkich na salę. Po przywitaniu nas i części artystycznej czekała nas prawdziwa niespodzianka. Kolejnie wyświetlano na wielkim ekranie zdjęcia najlepszych Menadżerów z ich życia od czasów dzieciństwa , poprzez pasje, zdobyte cele i marzenia do czasów ostatnich osiągnięć. To było bardzo miłe.
renata-zarzycka-aleksandrina-mario-galiceu

bezlin-calivita-bal

(Na zdjęciach –  Renata Zarzyccy – Bienias DGPM CaliVita wraz z menadżerami o najwyższych osiągnięciach z innych krajów)

Po takim przedstawieniu każdy z nas odpowiadał na różne pytania prelegentki. Dostaliśmy następujące pytanie: What do you think is crucial for achieving success in Network marketing?
Jak sądzisz, co jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w marketingu sieciowym?

berlin-bal-calivita-bal01-640Każdy może mieć odrębne odczucia i inaczej definiować to zagadnienie. Moim zadaniem było powiedzenie tego po angielsku. Odpowiedź brzmiała mniej więcej tak:To achieve success in this kind of business, the joint activity of the family is of an crucial importance! If you want have success in MLM, everybody in your family should work together and give yourself motivation and support. NEVER NEVER GIVE UP!!!

W polskim tłumaczeniu brzmi to w ten sposób:

“Aby osiągnąć sukces w tego rodzaju działalności, wspólna aktywność rodziny, ma kluczowe znaczenie.
Jeśli chcesz osiągnąć sukces w MLM,
każdy w Twojej rodzinie powinien współpracować,
wzajemnie się motywować i wspierać.
NIGDY nie poddawaj się!” 

Ta część uroczystości była nazwana CaliVita Legends.
berlin-bal-calivita-dream-time6-640Tym razem na scenę nie wyszli wszyscy, lecz Menadżerowie od tytułu Duble Golden Palm w górę do coraz wyższych osiągnięć w CaliVita International. statuetka-calivita-renata-zarzycka-double-golden-palm-menager Tym razem wyszli najlepsi z najlepszych czyli Menadżerowie od prestiżowego tytułu Podwójnej Złotej Palmy (DGPM) w górę. To co było dalej, zaparło nam dech w piersiach i bardzo nas wzruszyło. Czekała nas niezwykła i niepowtarzalna niespodzianka. Pan prezes firmy Gerry Hargitai wręczył nam przepiękne statuetki będące podsumowaniem całokształtu naszej współpracy z firmą CaliVita. Po wielu latach działalności firmy stworzono Dream Team of CaliVita Legends czyli Zespół Marzeń “Legendy” CaliVita. Dodam, że jest to zespół spełnionych setek marzeń, a ile jeszcze przed nam niespodzianek i prawdziwych, życiwych wyzwań?

Skład Dream Team of CaliVita Legends od lewej: Tamas Paj, Ildiko and Karoly RakocziEva-Ella Farcas, Renata Zarzycka, Alexandrina and Marius Galiceanu.

Tego się nie spodziewaliśmy  –  dziękujemy  :)

berlin-bal-calivita-bal03-640Przez wiele lat od 2000 roku budowałam swoje swoje serwisy internetowe, dotyczące zdrowia. Konsultowałam klubowiczów często już od 7 rano aż do 23 w nocy. Po tym czasie często jeszcze dopisywałam materiał informacyjny na moich stronach. W między czasie odpisywała na email. W ten sposób oraz z polecenie i rekomendacji moich zadowolonych klientów, klubowiczów i pacjentów, zgłaszało się do mnie miesięcznie ponad sto nowych osób, a rocznie były tysiące nowych klubowiczów. Wszystkich rejestrowałam do naszego Klubu Konsumentów i w ten sposób powstała bardzo duża struktura handlowa klientów – konsumentów – klubowiczów, z pośród których z czasem zgłosiły się osoby, chętne do współpracy, aby budować swoje własne przedsiębiorstwo – swój własny biznes MLM, we współpracy ze mną, ucząc się na moich szkoleniach, jak pracujemy tutaj w CaliVita (mój numer członkowski 0481612201 – dołączyć do grupy i współpracuj z nami).

Renata Zarzycka Piotr ZarzyckiHistoria mojej pracy w CaliVita, opisana została w książce Lider w MLM w rozdziale Pasja. Dzięki tej pasji, zaufało mi i przyłączyło się do CaliVita dziesiątki tysięcy osób, które weszły w struktury handlowe moich klientów i wybrało mnie jako swojego konsultanta – Sponsora jako Renata Zarzycka-Bienias. Z tych klientów po czasie wyłonili się Liderzy, którzy podjęli zamiar zrobić coś więcej, niż tylko kupować dla siebie produkty CaliVita. Tak w wielkim skrócie, wyglądała moja praca, a ja podejmując ją nigdy bym nie przypuszczała, jak wielkie rozmiary ona osiągnie i jak wiele osób będzie chciało przyłączyć się do mnie i ze mną współpracować. To przeszło moje najnieśmielsze oczekiwania i nawet w marzeniach,. nie byłam w stanie sobie czegoś tak pięknego wyobrazić. 
berlin-bal-calivita-bal02-640Stąd to, co wydarzyło się na Balu w Berlinie, było dla mnie wprost magiczne i uznałam to za prawdziwy cud, że zakwalifikowano mnie do tak niezwykłego grona Menadżerów CaliVita –  do Legend Calivita.  Jako jedna z nich, mam świadomość, iż od początku kiedy współpracuję z CaliVita, od 1998 roku, poznałam wiele cudownych osób, nauczyłam się od nich bardzo dużo a one ode mnie. Dzięki wspólnemu doświadczaniu skutecznego działania produktów, mogliśmy praktykować sposoby podawania suplementów CaliVita z dobrym skutkom oraz uczyć się  prowadzenia zdrowotnego biznesu na żywo, podczas domowych i otwartych spotkań, jak też w nowoczesnej jego formie – w Internecie.

Zdjęcie z prezesem i właścicielem firmy CaliVita International – Gerry Hargitai ( wyżej w tekście)

Jeszcze tylko kilka pamiątkowych zdjęć…

polska-grupa-Berlin640

berlin-bal-calivita-dream-time6-640-menadzerowie

 

Belin-brama-branderburska-640Przekąski i frykasy były znakomite, wina dla nikogo nie zabrakło, zespół prowadzący zabawę był wyśmienity a wokalista The Best!
Zobaczcie sami i spróbujcie poczuć,  jak wspaniałe były tam nastroje i proszę przyjeżdżajcie również na kolejne Urodziny firmy CaliVita, Bale i Szkolenia.

Renata Zarzycka-Bienias

Niepostrzeżenie był już wczesny ranek i trzeba było wybrać się do hotelu – wszak drugiego dnia z samego rana wyruszaliśmy na spotkanie z przygodą aby zdobyć Berlin ;)

Zapraszamy na przyszły rok i na kolejny Bal Sukcesu CaliVita International – bądź tam z nami  :)

18 urodziny CaliVita International w Polsce >>

 

4 komentarze

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.