+48 509 970 880
office@renatazarzycka.online

Jak poradzić sobie po rozstaniu? Wyciągnij wnioski z nieudanego związku i rozpocznij “nowe życie” bez obwiniania się o przeszłość.

"Czas na zmiany"

Jak poradzić sobie po rozstaniu? Wyciągnij wnioski z nieudanego związku i rozpocznij “nowe życie” bez obwiniania się o przeszłość.

okl-rozstanie-nowa-drogaW audiobooku znajdziesz informacje o tym, że mimo tego, że spotyka nas to, czego nie chcemy, aby się od tego uwolnić, by nie dźwigać tego ze sobą w przyszłość, warto przebaczyć i z czasem nawet być losowi wdzięcznym za kolejne doświadczenie – nawet to bolesne.

Z audiobooka dowiesz się o tym, że warto szukać rozwiązań i patrzeć w przyszłość nie oglądając się za siebie. Dowiesz się, jak cenne są lekcje, dawane nam przez różnych ludzi, których napotykamy na swojej drodze.

Co daje Ci ten audiobook?

Materiał zawarty w tym wydaniu daje Ci możliwość spojrzenia na wiele spraw z innej perspektywy oraz zrozumienia pewnych kwestii, czy sporów, jako nasze wewnętrzne konflikty, urazy, nawet te z wczesnego dzieciństwa. Wiele fragmentów tego audiobooka podsiada podkład muzyczny, co ma na celu zadziałanie terapeutyczne i poprawę nastroju oraz samopoczucia.

Jak poradzić sobie po rozstaniu? Wyciągnij wnioski z nieudanego związku i rozpocznij “nowe życie” bez obwiniania się o przeszłość >>

CZAS TRWANIA: 79:03 minut

AUTOR: RENATA ZARZYCKA-BIENIAS
LEKTOR: RENATA ZARZYCKA-BIENIAS
MUZYKA I WYKONANIE FORTEPIANOWE: RENATA ZARZYCKA-BIENIAS
WYDAWCA: AKADEMIA ROZWOJU COACHING ŻYCIA
STUDIO LEKTORSKIE: Deep Voice Studio

KATEGORIA TEMATYCZNA: ZDROWY TRYB ŻYCIA/ROZWÓJ OSOBISTY/POZYTYWNA PSYCHOLOGIA

Możesz go dostać tutaj >>

Wszystkie audiobooki Renaty Zarzyckiej-Bienias >>

Książki Renaty Zarzyckiej-Bienias >>

Wszystkie Publikacje Renaty Zarzyckiej >>

okl-rozstanie-nowa-droga

 

 

2 komentarze

  1. Bartek pisze:

    Muszę poradzić sobie ze swoim życiem… Jak?

    • Relacje, metafory i różne historie, opowiedziane na płycie, mogą być dla Ciebie niezwykle inspirujące. Pokazują, jak z beznadziejnych sytuacji można wyjść ku świetlistym wyżynom. W ostatnim rozdziale proponuję, aby pomagając sobie, pracując nad samym sobą, stać się inną osobą i postanowić nieść dalej światło, które rozbłysło w nas samych. Rozświetliło nasze wnętrze, kiedy wychodziliśmy z kryzysu duchowego, wtedy kiedy pozbywaliśmy się negatywnych emocji z serca, umysłu i duszy. Rozświetliło tak, aby proces pozytywnych przemian zataczał coraz szersze kręgi, z korzyścią dla wszystkich ludzi, których będziemy napotykać na swojej drodze.
      Posłuchaj kilka razy tego audiobooka. Życzę powodzenia Bartku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.