+48 509 970 880
office@renatazarzycka.online

Książka ,,Polinezyjski owoc noni – lecznicze korzyści dla zdrowia” – już jest dostępna!

"Czas na zmiany"

Książka ,,Polinezyjski owoc noni – lecznicze korzyści dla zdrowia” – już jest dostępna!

Z przyjemnością przekazuje na Państwa ręce informację, iż długo oczekiwana najnowsza książka o owocu noni – dawny tytuł  “Polinezyjski owoc noni. Lecznicze korzyści dla zdrowia”. Obecnie pod nowym tytułem i z nową okładką, można ją nabyć w Empiku tutaj:
https://merlin.pl/catalog/#fl=1&q=Renata%20Zarzycka

Książka ta z pewnością wyjaśni wiele wątpliwości związanych z tym, czy warto stosować naturalne składniki diety w leczeniu, jakie niosą dla nas korzyści oraz czy też pozostać i bazować w leczeniu chorób, wyłącznie na klasycznych metodach.

Wyjaśnia różnice jakie zachodzą w naszym organizmie, kiedy stosujemy “żywą” żywność i tzw. “martwą”, jak również różnice zachodzące między nimi samymi. Może być też wspaniałym prezentem gwiazdkowym pod świąteczne drzewko – pod choinkę.

<< Oto wcześniejsza okładka książki z przodu (aby powiększyć obrazki, trzeba kliknąć w zdjęcie)

<<< Oto nowa oprawka i książka, wydana w styczniu 2017

Życząc miłej lektury, uprzejmie proszę o przekazywanie wiadomości o istnieniu książki “Polinezyjski owoc NONI..” do Państwa znajomych, w celu propagowania informacji dotyczących medycyny naturalnej oraz utrzymania zdrowia, bez niepotrzebnych skutków ubocznych. Jest to szczególnie ważne w czasach, gdzie wchodzą nowe, restrykcyjne unijne ustawy – wiele informacji jest cenzurowanych i blokowanych przed przedostaniem się, do publicznej wiadomości.

Człowiek przyszłości z krajów tzw. “cywilizowanych”, na temat naturalnych i nieszkodliwych metod pomocy swojemu organizmowi oraz utrzymania zdrowia, będzie wiedział coraz mniej. Warto przekazywać te informacje i szerzyć je, szczególnie wśród młodszego pokolenia.

SOKI  Z  OWOCÓW  NONI (morinda citrifolia) zwanych również Indiańska morwa (Indian mulberry)

W Polsce jest wiele różnych soków – każdy z nich jest oryginalny dla danego producenta. Nie ma jednego jedynego oryginalnego, o czym czasami informują nieuczciwi sprzedawcy.
Wśród nich mamy dostępne dwa wyjątkowe soki z tahitańskiego owocu noni: liofilizowany sok Polinesian NONI Juice oraz Organic NONI Juice z certyfikatem EKO. W tym drugiem, na każde 30ml dodatkowo dodano aż 12 gram sproszkowanego owocu noni, uzyskując tym samym znacznie silniejszy koncentrat, niż w innych sokach pasteryzowanych na rynku polskim. Szczegóły na temat różnicy w technologii produkcji soku, przeczytacie Państwo również w książce.

Zamówienia na Polinesian NONI oraz Organic NONI na stronie www.noni.com.pl   tutaj >>

 

 

9 komentarzy

 1. Zofia Lasek pisze:

  Wielkie gratulacje! Już ją mam, czytam i muszę przyznać, że tylko wielka pasja sprawia, że w tak ciekawy sposób można opowiedzieć o właściwościach i korzyściach owocu NONI.

  Jest tu wiedza merytoryczna, opowieści ludności polinezyjskiej, badania naukowców a przede wszystkim historie ludzi, którzy dzięki Polinesian Noni otrzymali szansę powrotu do zdrowia.
  Wiedza to klucz do zdrowia, warto więc tą wiedzę zdobywać, aby wykorzystać ją dla swojego zdrowia.

  • Dziękuję Zofio za Twój cenny komentarz i poświęcony czas na przeczytanie książki. Życzę wiele zadowolenia liczę na to, że wiele informacji zawartych w książce będzie pomocnych jak tez samo stosowania soku POLINESIAN NONI. Pozdrawiam serdecznie całą Twoją rodzinę :)

 2. Piotr pisze:

  To niesamowite, że na Polinezji Francuskiej, każde nawet mała dziecko wie do czego służy owoc noni i jest on tak oczywisty jak dla nas jabłko, a u nas wywołuje zdziwienie, zaskoczenie, ludzie nie dowierzają czytając, że w tak niesamowity sposób można tyle problemów zdrowotnych załatwić. Może ta książka oświeci umysły wielu osób. Oby, bo kolejki do lekarzy dłuuuuuugie. :)

 3. […] fragment z książki „Polinezyjski owoc noni. Lecznicze korzyści dla zdriowia„ ,  na ten […]

 4. Razem byliśmy na plantacji noni, a potem jeszcze w wielu miejscach na Polinezji wręcz potykaliśmy sie o te owoce! Od Piotra i Renaty dowiedziałam się o ich niezwykłch właściwościach. Zaciekawiło mnie to, a potem zaczęłam spotykać informacje o noi w różnych miejscach.

 5. Kasia pisze:

  Witaj Renatko,
  Wczoraj przeczytałam Twoją książkę o Noni. Przeczytałam jednym tchem. Jak zasiadłam do lektury, to bez przerywania doszłam do końca.
  Bardzo ciekawie ujęłaś temat, zamieściłaś wiele interesujących treści, a co najważniejsze – wspaniale przedstawiłaś zalety owocu i soku Noni.
  Fajnie mi się to czytało jeszcze pod tym względem, że znam Twoje zdanie i poglądy na tematy zdrowia. Wiele zawartych w książce zdań słyszałam już kiedyś z Twoich ust, więc tym bardziej byłam przekonana, ze zawarte w książce informacje, to wszystkie Twoje doświadczenia zdobyte przez lata w kontakcie i z noni i z Calivitą.
  Chociaż sama jestem przekonana co do wartości soku Noni i jego wpływu na zdrowie, to jednak po lekturze Twojej publikacji jeszcze bardziej utwierdziłam się w tym przekonaniu. Zrozumiałam jak to wszystko działa i dlaczego, bo wiele rzeczy opisanych jest prostymi i zrozumiałymi słowami. Do tego nie zabrakło też faktów popartych badaniami naukowymi, co uświadamia czytelnikowi jak ważnym tematem jest noni również w świecie nauki i medycyny.

  Gratuluję świetnej książki i pozdrawiam 
  Kasia

 6. Agnieszka pisze:

  Noni zakupić można na tej stronie, Serdecznie pozdrawiam :) http://vita24.life/calivita-polinesian-noni-117.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.