Pomóż osobom w niepełnosprawności wpierając blogi w konkursie na Blog Roku 2011

zdjęcie kupione w PixmacWłaśnie kończy się II etap konkursu na Blog Roku 2011 i rozpoczyna się III etap – Finałowy! W obu ważne jest nominowanie blogów poprzez głosowanie SMS. Wspaniałe jest to, że organizator Onet.pl  informuje, iż dochód zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych

Wiele osób już wysłało SMS,  jednak to wciąż mała kropla w oceanie potrzeb. Każdy może wysłać tylko 1 SMS na 1 bloga, dlatego warto polecać akcje rodzinie i znajomym, pomagając słusznej sprawie i uczestnikom konkursu. Z tego co wiem, wiele z Państwa wysyła SMS-y rodzinnie.

Uczestnicy konkursu biorą udział w różnych kategoriach:

Ja i moje życie, Profesjonalne, Teen (nastolatki do 16 roku życia), Polityka i społeczeństwo, Podróże i szeroki świat, Kultura, Foto, video, komiks, Blogi literackie, Moje zainteresowania i pasje, Absurdalne i offowe.

Mój syn Michał zgłosił swój blog w kategorii TEEN (nastolatek). W ten sposób może również promować akcje wysyłania SMS na cele charytatywne. 
Wysyłanie SMS odbywa się w dniach od 12  stycznia do 7 lutego 2012, więc każdy SMS jest cenny.

Wyślij SMS na numer 7122 hasło J00153 (po literze J jest dwa zera) w prestiżowym konkursie na Blog Roku 2011 – pomóż wielu potrzebującym,  wspierając blog www.michalzarzycki.pl 

Dochód z SMS’ów zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób z niepełnosprawnością – jak informuje organizator konkursu  Onet.pl 

Koszt 1 SMS to tylko 1,23 zł brutto

Jeśli chcesz, pomóż wielu ludziom, jeśli podoba Ci się blog Michała i jego tematyka ochrony zwierząt, podróże po Polsce i zagraniczne,  temat zdrowia i wiele innych – proszę wyślij tylko 1 SMS i poleć tę kampanię pomocy innym ludziom!

WYŚLIJ  SMS!  Możesz pomóc wielu osobom Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ wspierając blogi w konkursie.

Szczegóły konkursu na Blog Roku 2011  tutaj >>

Dziękuję serdecznie wszystkim życzliwym ludziom o wielkim sercu za wsparcie i wysłanie SMS

Ponieważ każdy może wysłać tylko po 1 SMS na 1 bloga, o wydarzeniu warto powiadomić wiele osób z rodziny i znajomych.

Proszę wyślij SMS w konkursie na Bloga Roku 2011 >>

UWAGA!!!
Od 19 stycznie rozpoczął się III etap konkursu Blog Roku 2011 – Teraz na Bloga Blogerów 2011. Głosowanie jeszcze raz od nowa, będzie trwało do 7 lutego 2012. Proszę o udział w głosowaniu i wysłanie SMS-a o treści J00153 (po „J” są dwa zera) na nr 7122 – cena 1,23 zł brutto. Dochód z SMS-ów zostanie przekazany na turnusy rehabilitacyjne dla osób z niepełnosprawnością – jak informują organizatorzy konkursu. POMÓŻ  I WYŚLIJ SMS. Dziękuję serdecznie wszystkim życzliwym ludziom.