+48 509 970 880
office@renatazarzycka.online

I-sza Konferencja Medyczna w Dublinie, Irlandia

"Czas na zmiany"

I-sza Konferencja Medyczna w Dublinie, Irlandia

5 czerwca 2010 odbyła się I Konferencja Medyczna w Dublinie (Irlandia), którą miałam przyjemność i zaszczyt poprowadzić jako Coach, z  zakresu profilaktyki i kultury zdrowia.  Zorganizowała ją dla swoich przyjaciół i znajomych mieszkających w Irlandii –  Marzena Kolano wraz z Klaudią i Wojciechem Piotrowskim.  Po spotkaniu odbyła się kilkugodzinna konsultacja zdrowotna – wszyscy wytrwale czekali na swoją kolej. Wszak chodziło o coś najcenniejszego co posiadamy – nasze zdrowie bądź zdrowie najbliższych szczególnie w przypadkach, gdzie – jak sadzę – najczęściej medycyna klasyczna nie była skuteczna a leki farmakologiczne powodowały zbyt wiele skutków ubocznych. Choć minął już od tego momentu rok, miło jest powspominać to wydarzenie i udokumentować je na blogu. Zapraszam na film z pobytu w Dublinie 5 czerwca 2010 – fragmenty I Konferencji Medycznej po polsku dotyczące podstaw zdrowia – oczyszczania organizmu.

renata-zarzycka-marzec2010Już za tydzień będę gościć znów na Wyspach – tym razem bardziej prywatnie w Anglii (również jako konsultant i doradca w zakresie zdrowia). Byłam tam niedawno – 21 maja 2011 w roli Coacha zdrowia>> z wykładem pt.: „Umysł – władcą Twojego życia”>>. Wyobraźcie sobie, że tylko 1% osób znało terminy takich zagadnień jak nadświadomość, świadomość i podświadomość (to wewnętrzny program, który ma ogromny wpływ na nas, włada naszym umysłem, życiem i decyduje często o tym jaki jest nasz los – zły czy też dobry – wszystko zależy od nas samych).
Omawiałam zagadnienia dotyczące naszego umysłu – jak działa mózg, jakie jego elementy decydują o naszej wyobraźni lub jej braku i o tym, jak w życiu postępujemy, kiedy jesteśmy twórczy, czy jesteśmy pozytywni czy negatywni, czy też tolerancyjni dla odmienności i innych ludzi czy niestety – ograniczeni na tyle, że krytykujemy i obgadujemy to, czego nie pojmujemy własnym rozumem itp…

Z tego co wiem – korzystając z mojej obecności w dniach 21-22 czerwca 2011 – już zostało zorganizowane spotkanie dla przyjaciół i znajomych Elżbiety i Antoniego Bieługa z Luton koło Londynu. Tym razem dotyczyć będzie podstaw zdrowia, medycyny naturalnej oraz bezpłatnych konsultacji indywidualnych z zakresu poprawy zdrowia. Zwykle tam gdzie jestem – osoby które mnie dobrze znają mają zawsze prośbę o takie spotkanie i konsultacje. Z przyjemnością dzielę się moją wiedzą z zakresu medycyny naturalnej podpartą swoimi wieloletnimi doświadczeniami w tym zakresie. Jeśli tylko mogę tym komuś pomóc – chętnie pomagam. Jednak cenie sobie bardzo swój czas prywatny dla rodziny, dzieci, na własne hobby – podróże, muzykę – i mam go w ograniczonej ilości – tylko 24 godziny na dobę. Stąd Ci co to dobrze wiedzą i rozumieją – korzystają z możliwości spotkania przy okazji mojego pobytu to tu… to tam…

 

2 komentarze

  1. Marzena Kolano pisze:

    Tak, bardzo miło jest powspominać to wydarzenie. Ludzie, którzy mają pewną minimalną świadomość jak zmieniła się profilaktyka zdrowotna przez ostatnie parędziesiąt lat oraz co wpływa na naszą wiedzę na temat zdrowia w dzisiejszych czasach znajdują w takich konferencjach, czy wykładach wiele nowych, jeszcze nie poznanych informacji. Zetknięcie się z medycyną naturalną pierwszy raz u niektórych osób sprawia pewien rodzaj szoku i tzw. “wielkie oczy”. Dobrze jednak, że już częściej szukamy metod naturalnych poprawiających stan zdrowotny i jesteśmy bardziej świadomi tego, co nas otacza.

  2. Choć minął już rok to doskonale pamiętam to jedno z pierwszych tego typu wydarzeń jakie miało miejsce tutaj u Nas w Dublinie:) Po raz kolejny miałem okazję czerpać z tak bogatej wiedzy jaka nam przekazałaś Renatko na tej konferencji z zakresu podstaw zdrowia. Jestem pewny że ten punkt patrzenia na nasze zdrowie dał wszystkim dużo do myślenia.
    Poprzez takie właśnie wydarzenia mamy możliwość poprawiania świadomości ludzi w zakresie utrzymania dobrego stanu zdrowia. Dla tych którzy byli otwarci na nowe możliwości jakie daje medycyna naturalna ta konferencja była skarbnicą wiedzy i to jeszcze w mistrzowski sposób przekazana:)
    To był naprawdę świetnie spędzony czas:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.