Podróże marzeń – o licznych zakątkach Ziemi na UMK w Toruniu

Zdjęcie tygodnia ekologia.pl 
19 kwietnia 
2011 o godz. 16:00 zapraszam na mój wykład na UMK w Toruniu Koło Naukowe Turystyki i Rekreacji Nicolaus Copernicus Adventure Club przy Wydziale Biologii i Nauki o Ziemi. W dniu tym odbędzie się aż dwa spotkania z zakresu Podróże marzeń – Renata Zarzycka oraz W szkole nie nauczono mnie biznesu – Piotr Zarzycki, które organizuje  Koło Naukowe MLM przy Wydziale Nauk i Ekonomii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, przy współudziale Klubu TOP Liderów MLM.
Będziemy mówić o niezwykłych i pięknych miejscach na świcie, które odwiedziłam wraz z mężem Piotrem.
Możliwe to było za sprawą siły naszych marzeń i  mocy pragnień oraz pracy nad własnym rozwojem, poniewaz w szkole nie nauczono nas biznesu i tego jak osiągac takie zyski ze swojej pracy, aby stać nas było przykładowo na tego typu podróże po całym świecie. W tym zakresie również uchylimy rąbka tajemnicy. 
 
.
“Świat jest książką i ci,
którzy nie podróżują
czytają tylko jedną stronę”
– św. Augustyn z Hippony
 
.
 Zaproszenie na prelekcje otrzymaliśmy wraz z mężem Piotrem od Koła Naukowego MLM przy UMK 
wykład na BiNoZ – godz. 16:00 / wykład na WNEiZ – godz. 17:45
ul. Gagarina 9    /    ul. Gagarina 13a
UMK  Toruń
.

Oto co napisano o tym wydarzeniu na profilu Koła Naukowego MLM – Facebook:

“Kolejny miesiąc i kolejne WIELKIE WYDARZENIE organizowane, czy tym razem raczej współorganizowane, przez Koło Naukowe MLM!

Tym razem naszymi i Waszymi gośćmi będą Renata i Piotr Zarzyccy!

Osobom działającym w Marketingu Wielopoziomowym państwa Zarzyckich nie trzeba oczywiście przedstawiać, ale na pewno przyda się krótka informacja, dla tych spośród Was, którzy dopiero co zaczęli się interesować tematem MLM lub jeszcze nic o nim nie wiedzą.

Renata i Piotr Zarzyccy są najlepszymi menadżerami swojej firmy w Polsce. Piotr jest autorem dwóch książek poświęconych tematyce Network Marketingu: “Bogać się jak mistrzowie MLM” oraz “W szkole nie nauczono mnie biznesu”.

Tym razem również nasze spotkanie będzie inne niż wszystkie dotychczasowe :-)
Najpierw spotkamy się na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi, gdzie posłuchamy o licznych zakątkach Ziemi, które były miejscami podróży Renaty i Piotra. To spotkanie zostanie zorganizowane przez Koło Naukowe Turystyki i Rekreacji Nicolaus Copernicus Adventure Club, z którym nawiązaliśmy współpracę :-)

Następnie udamy się na położony ok. 50-100 m obok Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, gdzie Piotr opowie nam o swoich doświadczeniach w działalności w Marketingu Sieciowym oraz o tym, dlaczego w szkole nie nauczono go biznesu :-)

Już teraz zarezerwuj sobie czas we wtorek, 19 kwietnia 2011, od godziny 16:00 na to niepowtarzalne wydarzenie! “

Tu potwierdź swoją obecność >>

Do zobaczenia w Toruniu  :-)

Zdjęcie i blog tygodnia 17-23 kwiecień 2011 na portalu społecznościowym ekoloiga.pl

17-23 kwiecień 2011


===================================
Polecam też artykuł na ten temat w Network Magazyn >>