O mnie

Obecny BLOG ruszył w kwietniu 2011. Wielokrotnie redaktor naczelny Network Magazyn  – Maciej Maciejewski sugerował mi, abym pisała na własnym blogu, a nie na innych portalach.  Za jego szczerą sugestią,  powstał właśnie ten blog. Dziękuję za tę podpowiedź i pchnięcie do działania.  Od 1998 roku zajmuję się zawodowo tematyką zdrowotną WELLNESS oraz motywowaniem ludzi do działania i realizacji swoich marzeń. Moje strony to m.in. www.noni.com.pl , www.faceci.com.pl , www.gronkowiec.pl  oraz www.zarzyccy.pl

O współpracy ze mną i z moim mężem czytaj tutaj >>

Sklep Internetowy z suplementami CaliVita – www.najlepszesuplementy24.pl   – więcej tutaj >>      

Rejestracji w Klubie CaliVita >>

Realizuj zamówienia w niższych cenach – idź do sklepu klubowego i kupuj 30% taniej >>

Czytaj więcej na temat zdrowia i przyczyn chorób oraz porównaj ceny detaliczne i najniższe ceny klubowe na stronie, którą współtworzę wraz z moim mężem  – www.najlepszesuplementy24.pl

Zajmuje się tematami codzienności, ale w szczególności pasjonują mnie podróże, świat i ludzie . Tym ostatnim poświęcam tu najwięcej czasu pisząc w dziale ROZWÓJ OSOBISTY, a szczególnie psychologia nieinwazyjnej analizy osobowości oraz psychologia sukcesu. Poruszam również ważne zagadnienia z branży MLM, jako formę przekazywania informacji z własnego doświadczenia i wieloletniej, zawodowej praktyki od 1992 roku.

Renata Zarzycka-Bienias Double Golden Palm Manager CaliVita – Paris – January 2009 from Renata Zarzycka-Bienias on Vimeo

JA JAKO COACH  i  TRENER BIZNESU

Moja oferta coachingowa skierowana jest tak do FIRM jak i do OSÓB PRYWATNYCH! Lista niektórych powodów dla których warto byś Ty lub Twoja firma mogli rozważyć skorzystanie z moich usług:

Jako Trener osobisty- Praktyk NLP Coach (zaśw. Ministerstwa Edukacji Narodowej nr 175/2014 wg. rozporządzenia Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej)  oraz  Mater Coach NLP (zaśw. MEN nr 205/2014) pracuję wg zasad coachingu holistycznego (pracujemy na wszystkich poziomach Diltsa) jak i operacyjnego (pracujemy na trzech poziomach Diltsa) a także proponuje metodę budowania celu GROW.

Jako coach, trener, a także mentor,  posługuję się modelem Twoja Zmiana na Lepsze oraz AKADEMIA NOWOCZESNEJ SPRZEDAŻY, których elastyczność oraz struktura oparta o założenia nowoczesnego procesu coachingowego, pozwala na pracę z klientami indywidualnymi, firmowymi, korporacyjnymi, z grupami i zespołami ludzkimi. Każdorazowo dostosowuję model oferując jego możliwości konfiguracyjne do potrzeb moich klientów.

Trzymam się ustalonego wspólnie kontraktu coachingowego, zasad etyki i poufności. To oznacza brak oceniania moich klientów, brak ich szufladkowania i przyklejania im etykietek. W każdym człowieku instynktownie i z przemyśleniem szukam dobrych zasobów i tego tego, co w nim najlepsze, bez względu na jego przeszłość, na jego pewne ograniczenia i błędy, które czasem przydarzają się w życiu każdemu z nas. Jeśli mój klient je popełnił, co jest możliwe, doskonale go zrozumiem. Sama mam trochę błędów życiowych na swoim koncie, które traktuję jako naukę i rozumiem tych, którzy chcą dokonywać w swoim życiu zmian oraz IŚĆ DO PRZODU, „naprawiając” siebie i ulepszając przeszłość. Krótko mówiąc, rozumiem swoich klientów, bo jeśli zdarzało im się bywać w pewnych ciemnych miejscach swojego życia, przeżyć depresję czy stres, to ja też tam byłam i znam dość dobrze uczucia oraz emocje temu towarzyszące.
Lubię poznawać nowych ludzi oraz jeśli przychodzą z prośba o pomoc – lubię pracę z nimi oraz kreowanie na tory, aby potrafili myśleć jak LUDZIE SUKCESU.  Podczas sesji coachingowych wizualizujemy wiele sytuacji tak, aby moi klienci mogli dostrzegać swoje zachowania, umiejętności, zasoby i przekonania tak jak ludzi sukcesu. Aby mogli zapewnić sobie WYSOKI POZIOM W ROZWOJU OSOBISTYM,  aby mieli poczucie, że to jest ich wybór, że  PRAGNĄ i MOGĄ wspinać się WYŻEJ i DALEJ…  Szanuję każdą odmienność, gdyż wychodzę z założenia, że każdy z nas jest inny i różni się od drugiego człowieka, a przez to jest on wyjątkowy i unikalny.

Jestem PASJONATKĄ ROZWOJU OSOBISTEGO, MOTYWACJI I INSPIRACJI i tą pasją zarażam innych.  Należę do osób elokwentnych i często mam wiele do powiedzenia, lecz w coachingu zamieniam się w ULTRA CZUŁEGO SŁUCHACZA, którego interesuje TYLKO JEDNO: Jak jako coach mogę Ci służyć , byś czuł się SWOBODNIE, byś OTWARCIE mówił, myślał i działał w kierunku najbardziej efektywnego wykorzystania swojego potencjału, swoich zasobów i SIĘGAŁ PO SWOJE MARZENIA.

Jednocześnie posiadam bogate doświadczenie menedżerskie , coachowskie, szkoleniowe i trenerskie, szczególnie w pracy w branży sprzedażowej, kosmetycznej, WELLNESS  i  MLM w kreowaniu i modelowaniu Liderów w takich firmach jak m.in. Amway, Oriflame i CaliVita International. Swoje doświadczenie budowałam od 1929 roku i nieustannie buduję dalej w pracy z klientem indywidualnym i w grupach.

Oferuję klientom produkty i usługi, których oni potrzebują i poszukują. W znacznej większości dotyczą one rozwoju osobistego, dokonywanych zmian w życiu i w efekcie osiągania zadowolenia, satysfakcji z siebie i kolejnych sukcesów. To sprawia, że moi klienci mogą wejść na szczyty swoich możliwości i osiągać swoje wymarzone cele. W tym zakresie mam doświadczenia od 1992 roku, kiedy rozpoczęłam pracę w branży sprzedaży bezpośredniej i Multi Level Marketing.

Jeśli chcesz znaleźć się w komfortowej, wykreowanej specjalnie dla Ciebie przestrzeni, która pozwoli Ci jasno i czysto widzieć, myśleć i planować, a co więcej pozwoli Ci być sobą, stawać się sobą i działać w sposób przejrzysty, zdeterminowany, który wyniesie Cię na szczyty Twoich możliwości, już dziś umów się na sesję coachingową. Z pewnością już na pierwszym spotkaniu zrozumiesz, że niemożliwe staje się możliwe, a Twoje marzenia są na wyciągnięcie ręki.

Na tym pierwszym spotkaniu rozmawiamy tylko o Tobie w oparciu o coaching. W ten sposób będziemy mogli bliżej się poznać oraz poznać zagadnienia do pracy – problemy do rozwiązania bądź praca nad motywacja i celem. Pierwszy kontakt pozwoli nam zdecydować czy chcemy ze sobą współpracować na kolejnych sesjach a także warsztatach.  Nasze pierwsze spotkanie do niczego Cię nie zobowiązuje. Ja z kolei  – od pierwszej chwili – zobowiązuję się stosować wszelkie normy etyczne coacha i osobiste. Absolutne minimum to szacunek, uwaga skierowana na Ciebie, aktywne, uważne słuchanie, a co ważniejsze SŁYSZENIE,  wyeliminowanie wszelkiej oceny oraz POUFNOŚĆ.

Zobacz na kreskówce, jak metaforycznie można zobrazować coaching i pomoc w poszukiwaniu rozwiązań różnego rodzaju problemów u Klienta:

Sprawdź jak działa i co może Ci dać profesjonalny, transformacyjny  coaching i jak bardzo może zmienić Twoje życie. Zapraszam Cię do kontaktu ze mną pod nr tel.+48 730970880 oraz poprzez stronę kontaktową:  http://renatazarzycka.pl/kontakt/

=========

W celu śledzenia dodawanych wpisów o podróżach, zdrowiu czy też psychologii marketingu, coachingu i NLP, warto kliknąć w „guzik” o nazwie RSS i zasubskrybować kolejne wpisy.  Możesz też dodać się do sympatyków Bloga tutaj >> lub na stronie tego Bloga znaleźć okienko Facebooka i kliknąć w nim LUBIĘ TO :)

 

Na ten temat również udzieliliśmy z mężem wywiadu branżowemu magazynowi NETWORK MAGAZYN

pobierz  artykuł w pdf >>

 

 

Tym czasem sukcesywnie będę dodawać wpisy archiwalne, które obecnie znajdują się jeszcze na portalu ekologia.pl – współpracuję z nim od lutego 2010 r.  Oto wpisy na portalu ekologia.pl, uznane za BLOG TYGODNIA w roku 2011:

Blog Tygodnia od 10 - 16 kwietnia 2011 na ekologia.pl

Blog Tygodnia od 10 – 16 kwietnia 2011 na ekologia.pl

 

Blog Tygodnia od 17 - 23 kwietnia 2011 na ekologia.pl

Blog Tygodnia od 17 – 23 kwietnia 2011 na ekologia.pl

 

Blog Tygodnia od 01 – 07 maj 2011 na ekologia.pl

 

Blog Tygodnia od 15 – 21 maj 2011 na spolecznosc.ekologia.pl

 

Blog Tygodnia od 8 sierpień 2011 na spolecznosc.ekologia.pl

 

Wpisy te również znajdują się tutaj na blogu:

Hypatia – symbol wolności słowa i myśli
.
Podróże marzeń – o licznych zakątkach Ziemi na UMK w Toruniu
.
Champion Leaders – Jesus Christ Superstar
.
Ekokolonie i przyrodnicze obozy dla dzieci