Bal Sukcesu CaliVita International – Germany, Berlin 2014


10.02.2014 | kategoria: Marketing MLM

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

berlin_okladka640W sobotę 2 lutego 2014 przybyliśmy do Berlina. Bywaliśmy w wielu miejscach na świecie i na wielu kontynentach, ale tak blisko w Berlinie faktycznie nigdy nie byliśmy… Tylko przejazdem.
Tym razem otrzymaliśmy zaproszenie z CaliVita International na doroczny Bal Sukcesu dla Menadżerów z całej Europy, więc postanowiliśmy wziąć w nim udział, a przy okazji zwiedzić Berlin.
axica-berlin1Punktualnie o godzinie 18.00 znaleźliśmy się na Placu Paryskim tuż przed Brama Brandenburską obok ambasady USA. Tu właśnie, w przepięknej i nowoczesnej sali balowej AXICA Kongress, odbywało się eleganckie przyjęcie  CaliVita. W kuluarach miło znajomych i uśmiechniętych twarzy Menadżerów z całej Europy. Przywitano nas szampanem, po czym zaproszono wszystkich na salę. Po przywitaniu nas i części artystycznej czekała nas prawdziwa niespodzianka. Kolejnie wyświetlano na wielkim ekranie zdjęcia najlepszych Menadżerów z ich życia od czasów dzieciństwa , poprzez pasje, zdobyte cele i marzenia do czasów ostatnich osiągnięć. To było bardzo miłe.
Na zdjęciu –  jakby kto nie wiedział – Renata i Piotr Zarzyccy – DGPM CaliVita.

Po takim przedstawieniu każdy z nas odpowiadał na różne pytania prelegentki. My dostaliśmy następujące pytanie: What do you think is crucial for achieving success in Network marketing?
(Jak sądzisz, co jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w marketingu sieciowym?)
Piotr odpowiedział po polsku: „Aby osiągnąć sukces w tego rodzaju działalności, wspólna aktywność rodziny ma kluczowe znaczenie. Jeśli chcesz osiągnąć sukces w MLM, każdy w rodzinie powinien współpracować, wzajemnie się motywować i wspierać. NIGDY nie poddawaj się!”  Moim zadaniem było powiedzenie tego po angielsku. Odpowiedź brzmiała mniej więcej tak:To achieve success in this kind of business, the joint activity of the family is of an crucial importance! If you want have success in MLM, everybody in your family should work together and give yourself motivation and support. NEVER NEVER GIVE UP!!!

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

scena1-640

Ta część uroczystości była nazwana CaliVita Legends. Dlaczego?
Tym razem na scene nie wyszli wszyscy Menadżerowie od Złotych Palm w górę jak co roku. Tym razem wyszli najlepsi z najlepszych czyli Menadżerowie od prestiżowego tytułu Podwójnej Złotej Palmy (DGPM) w górę. To co było dalej zaparło nam dech w piersiach i bardzo wzruszyło. Czekała nas niezwykła i niepowtarzalna niespodzianka. Pan prezes firmy Gerry Hargitai wręczył nam przepiękne statuetki będące podsumowaniem całokształtu naszej współpracy z firmą CaliVita. Po wielu latach działalności firmy stworzono Dream Team of CaliVita Legends czyli Zespół Marzeń z „legend” CaliVita. Dodam, że jest to zespół spełnionych setek marzeń, a ile jeszcze przed nam?

berlin-bal-calivita-dream-time6-640

Skład Dream Team of CaliVita Legends od lewej: Tamas Paj, Ildiko and Karoly RakocziEva-Ella Farcas, Renata Zarzycka and Piotr Zarzycki, Alexandrina and Marius Galiceanu.

berlin-bal-calivita-bal03-640

berlin-bal-calivita-bal08a-640

Tego się nie spodziewaliśmy  –  dziękujemy  :)

Renata przez wiele lat budowała swoje serwisy internetowe dotyczące zdrowia. Konsultowała klubowiczów od 7 rano do 23 w nocy, a po tym czasie często jeszcze dopisywała materiał na stornach. W między czasie odpisywała na email. Historia jej wielkiej pracy w CaliVita, opisana została w książce Lider w MLM w rozdziale Pasja. Dzięki jej pasji zaufało jej i przyłączyło się do CaliVita dziesiątki tysięcy osób, które weszły w struktury handlowe klientów Renaty Zarzyckiej. Z tych klientów po czasie wyłonili sie Liderzy, którzy pragnęli zrobić coś więcej niż tylko kupować dla siebie taniej produkty. Tak  w wielkim skrócie, wyglądała ciężka praca, a Renata Zarzycka stała się legendą w Calivita, od której prowadzenia zdrowotnego biznesu w Internecie i na żywo, nauczyło się dziesiątki nowych liderów.
Jej mąż pomagał w tym czasie jak tylko potrafił – zajmował się dziećmi, woził je do szkoły, robił zakupy i inne obowiązki dobowe. Co jakis czas Państwo Renata i Piotr Zarzyccy robili wsóplne szkolenia dla swoich Liderów.

Oto legendarna już statuetka CaliVita, którą otrzymała Renata Zarzycka i Piotr Zarzycki za swoja pracę.

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki statuetka-calivita

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

Jeszcze tylko kilka pamiątkowych zdjęć…

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

Z prezesem i właścicielem firmy CaliVita International – Gerry Hargitai

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

berlin-bal-calivita-bal07-640

Menadżerowie tylko z naszej podkarpackiej grupy ( nie wszyscy)

polska-grupa-Berlin640

Przekąski i frykasy były znakomite, wina dla nikogo nie zabrakło, zespół prowadzący zabawę był wyśmienity a wokalista The Best!
Zobaczcie sami i spróbujcie poczuć,  jak wspaniałe były tam nastroje.

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

Niepostrzeżenie był już wczesny ranek i trzeba było wybrać się do hotelu – wszak drugiego dnia z samego rana wyruszaliśmy na spotkanie z przygodą aby zdobyć Berlin ;)

Belin-brama-branderburska-640

Zapraszamy na przyszły rok i na kolejny Bal Sukcesu CaliVita International – bądź tam z nami  :)

18 urodziny CaliVita International w Polsce >>

 

Podziel się:
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Gadu-Gadu Live
 • Śledzik
 • Blip
 • Flaker
 • Yam
 • Google Buzz
 • Blogger.com
 • Google Bookmarks
 • Kciuk.pl
 • Pinger
 • Live
 • Tumblr
 • email
 • Drukuj