SREBRNE GODY – 25 lat później na Garden Party


28.06.2011 | kategoria: Newsy i Akcje

To już 30 lat jak jesteśmy razem i 25 po ślubie czyli SREBRNE GODY. Dla naszych najbliższych, przyjaciół i „starych” znajomych z „naszej klasy”, postanowiliśmy zorganizować uroczyste Garden Party w swoim ogrodzie.  Miało to miejsce dokładnie 25 lat po ślubie, który odbył się w dniu 28.06.1986 r.
P.S. Po latach…
Był tu kiedyś film z tej uroczystości, lecz Piotr Zarzycki odchodząc z domu (w lipcu 2014), zniszczył ten film i wszystkie inne z rodzinnych podróży z dziećmi.
Zatem filmu teraz już nie ma.
A jak skończyła się ta historia „zewu krwi” po pięćdziesiątce?
Piotr, który niby tak bardzo kochał swoją żonę Renatę, już po dwóch latach od tego wydarzenia wyprowadził się i zniknął aż na rok. Rodzina nie wiedziała gdzie on mieszka. Dopiero parę miesięcy po rozwodzie 27 kwietnia 2015, ujawnił swój adres. Okazało się, ze mieszkał już od dawna z inną kobietą. Po roku czasu wziął ślub z nią (Mariola Pankiewicz-Zarzycka). Zatem, wszystkich wierzycieli, windykatorów, komorników, banki i wszelkich zainteresowanych proszę, aby nie dzwonili do mnie i nie wysyłali na mój adres swoich pism w jego sprawie.
Adres firmy F U SMART Piotr Zarzycki znajdziecie w bazie oficjalnej bazie danych firm pod NIP 813-000-11-43 w miejscowości Świnice Warckie .
Oficjalnie podawany telefon na stronie Piotra Zarzyckiego to 665 240 490 – poszukajcie też mapy w google – namiary na Piotr Zarzycki >>
To pod ten telefon proszę dzwonić lub do jego obecnej żony, w sprawie wszelkich należności finansowych i innych. Mój telefon proszę uprzejmie wykreślić, za co będę wdzięczna. Pan P.Z. absolutnie nie chciał dobrowolnie zmienić swojego adresu ani firmowego, anu zameldowania u teściowej. Wolał, aby komornicy i windykatorzy, wysyłali pisma i chodzili niepokoić jego byłą żonę i teściową, niż aby kobiety z którą już mieszkał od ponad 2 lat, za dużo wiedziała. Ją również oszukiwał i to pewnie nie w tym jednym. Za takie zmiany wziął się jednak Naczelnik Urzędu Skargowego w Rzeszowie i Ministerstwo Rozwoju i Przedsiębiorczości. Oto dokument – Ministerstwo-rozwoju-zarzycki
Z góry serdecznie dziękuję za pozostawienie mnie w spokoju i życzę owocnych łowów, bo mnie ta nawałnica komorników i windykatorów oraz cała skrzynka listów gończych za tym człowiekiem, bardzo zmęczyła. Poniżej dalszy ciąg tekstu i historii, które nadaje się na dobry film o życiu jednego z byłych „Liderów” MLM…
===========

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

Renata Zarzycka Piotr Zarzycki

Galeria archiwalnych zdjęć  (kliknij w zdjęcie, aby je powiększyć)

Obecnie P.Z. ma w obiegu tylko jedną książkę, która jest opublikowana przez wydawnictwo. Jej sprzedaż jest bardzo marna, co widać po przychodzących wykazach sprzedaży z wydawnictwa. Te i pozostałe wcześniejsze książki, promowała mu była żona Renata poprzez swoje NEWSLETTERY i w emailach do tysięcy klubowiczów MLM. Ona stworzyła też specjalną stronę w celu promocji książek męża – www.publikacje-zarzyccy.pl ,  na których przez wiele lat, byłych ich opisy i możliwość zamówienia. Robiła cały szeroki marketing. Autor książek tak bardzo zachłysnął się „własnym” sukcesem, który przypisał wyłącznie sobie (jak później usłyszeliśmy to na rozprawach sądowych przeciwko byłej żonie – są nagrania z tej wypowiedzi), że pozbył się swojej żony Renaty, a tym samym zupełnie nie pomyślał, jakie to będzie miało konsekwencje dla niego samego na przyszłość.
W pierwszej i jedynej na rynku książce, P.Z. wspomina w niej o swojej byłej, wtedy żonie Renacie, a dziś eks i opisuje, że 2 lata, ona prosiła go, aby złożył w książkę pisane wcześniej e-NEWSy.  Namawiała go wcześniej, aby pisał Newslettery, bo sama to robiła od lat i nauczyła go tego, jak prowadzić bazę adresową i  Subskrypcje. Po rozstaniu, stracił dostęp do tak szerokiej promocji siebie i kreowania go na człowieka sukcesu.
Później poprowadziła za rączkę i powiedziała,  że trzeba e-NEWS zebrać w całość i złożyć to w książkę.  Renata zawsze miała na niego swoje pomysły i wizje rozwoju, lecz często z trudem musiała się przebijać, bo on wielu innowacji nie widział dość długo i często awanturował się, że to nie jest mądre, ze to głupi pomysł. Siedział i strasznie się nudził w domu całymi godzinami. Motywowała go więc do napisania kolejnych książek i kolejnych.  Ona miała pełne ręce „roboty” od rana do nocy z klientelami z MLM i udzielała konsultacje zdrowotnych, co do produktów naturalnych z ich firmy. Prowadziła konsultacje i robiła ogromny obrót dla swojej swojej firmy. Dzięki temu jako małżeństwo, razem pięli się w górę, po szczeblach kariery. Faktycznie większość ogromu pracy „od kuchni” było jego żony. Bez niej prawdopodobnie, samodzielnie, nie osiągnął żadnego spektakularnego sukcesu.
Z klientów zdobytych przez nią, po czasie wykreowali się nowi Liderzy, z którzy później stali się Menadżerami. Kiedy ona w zaciszu swojego biura i komputera robiła potężny biznes o czym mało kto wiedział, on pokazywał się na scenie i praktycznie z nudów pisał sobie książki, bo powiedział, że nie chce rozmawiać z klientami z ich MLM o zdrowiu. Top było dobre, gdyż zamiast awanturować się i szukać „dziury w całym”, miał wreszcie zajęcie.
Od czasu do czasu zrobił nawet szkolenie z MLM, aby coś dorobić/ Do wielu tematów , zawsze mógł liczyć na żonę Renate i dostawał liczne inspiracje od niej np. od słynnym dżinie. Właśnie czytała najmłodszemu synowi bajkę i wpadła na pomysł, ze to dobra metafora dla MLM i tego co sama robiła – praca w Internecie.
Również w jednym z ostatnich filmów jakie nagrał w małżeństwie w 2014, jest on na stronie YouTuba Network Magazyn, mówi tam, że aby być mistrzem, trzeba przepraktykować ponad 10 tysięcy godzin.
Czy wiesz kto mu o to podpowiedział?
Jak myślisz?

Mówił tam również o pomocy swojej teściowej, która dała wiele pieniędzy na dom, a teść dał ziemię pod dom. W kolejnych kopiach filmu, te oryginalne teksty zostały już wykasowane. Jego żona promowała jego książki i sprzedawały się świetnie. Prowadziła subskrypcję z wielotysięczną baza adresową. Stąd miała solidne możliwości. Po chęci zniszczenia małżeństwa i rodziny oraz wszystkiego co z rodziną związane, w tym po zniszczeniu bloga swojego syna Michała z dyplomami i opisami wielu konkursów oraz I-szych nagród na poziomie krajowym, zniknął, gdzieś przepadł. Okazało się, że przez rok okrywał się u kochanki.

komisja-etyczna-nowy-numerChcąc zrobić szybko biznes w konkurencyjnej linii CaliVita, innej niż wspólny biznes z Renatą, synem Adamem,córką  Agnieszka i teściową Józefą W., założył nowy numer wraz z konkubiną i zaczął przesponsorowywać tam Liderów ze starej grupy do nowej. Zmanipulował również Zarząd w firmie, który na poczet jego nowej sytuacji życiowej, warunkowo mu pozwolił na tę wyjątkową okoliczność, utrzymać założony niezgodnie z regulaminem drugi numer w tej samej firmie. Odtąd P.Z. miał dwa numery w w zupełnie konkurencyjnych do siebie strukturach – dokument obok >>
Nie mniej jednak, po wypłynięciu wielu faktów na światło dziennie, przeanalizowaniu całej sprawy i protestach wielu Liderów MLM w firmie oraz Sponsorów UpLine, którzy pisali w tej sprawie, w lutym 2016, natychmiast skanowano drugi, niezgodny z regulaminem numer. Dlaczego? Co się okazało?
Cały Proceder miał miejsce  od około lutego 2015 (jeszcze przed rozwodem) do grupa 2015, a Komisja Dyscyplinarno-Etyczna dopiero w lutym 2016, uniemożliwiła dalszy tego typu nieuczciwy i niemoralny proceder. Dlaczego również niemoralny?
odrzucenie-apelacji-piotr-zarzyckiTo proste. Otóż postanowił on ograbić strukturę grupy menadżerskiej własnych dzieci, córki Agnieszki i starszego syna Adama, który wtedy był Menadżerem. Dzieci zastanawiały się [rzez wiele miesięcy o co chodzi, że nagle zmniejszył się  aż tak obrót. Tym czasem grupę 12% ze sporym wielotysięcznym obrotem, znalazły przepisaną w linii konkurencyjnej u ich ojca i jego kochanki Marioli P. Kiedy zgłoszono do firmy ten niecny, nieetyczny i niemoralny proceder, wszyscy przeżyli szok., że aż tak podle i dla wyłącznie dla własnych korzyści, można z dziećmi postąpić ich ojciec. Czy Ty też byś tak zrobił/ła, zamiast pomagać dzieciom, niszczył/niszczyła byś je?
Dzięki takiemu działaniu, ich własny ojciec P.Z. – Sponsor z linii UpLine, na wiele lat ograbił własne dzieci na dziesiątki tysięcy złotych.

wyrok-sadu-calvitaOd tej pory, a minęło już wiele lat, wszyscy możemy zaobserwować, ze człowiek ten nie odnosi żadnych spektakularnych sukcesów i jest na bardzo przeciętnym poziomie, zmieniając pomysły średnio od pół roku do roku czasu. Nie zrobił niczego pozytywnego ani dobrego w swoim dawnym biznesie MLM w CaliVita i nie zasponsorował osób do swojej grupy w celu kreowania nowych Liderów, ani nie wypracował żadnych nowych obrotów z nimi od 2014 roku – od czasu odejścia od rodziny prosto do… kochanki.

Dziś wygląda na to, że pisze on bloga o MLM, na nazwisko swojej nowej żyny, która przecież nie działała w MLM od 20 lat, bo wcześniej była higienistką szkolną ( jak wynika ze zdjęć w Internecie) i nie miała nigdy w tym temacie doświadczenia pond 20-tletniego. Jego znajomi obserwujący go, podejrzewają, że nawet prowadzi on profil na FB za swoją małżonkę, bo boi się, że  jego firma może go wyrzucić za to, że jest nieetyczny i nieuczciwy, jeśli okaże się, że faktycznie działa w innej, konkurencyjnej firmie MLM.
Wiele też tekstów pisanych na tym blogu o MLM, jak wygląda na to, z tekstami ściąganymi ze stron amerykańskich i tłumaczonymi przez tłumacza googla, mówi o tym, jak to było  20 lat temu było. Podobnie jest na profilu jego obecnej małżonki –  jej słowa opisujące sytuacje z lekarzami 20 lat temu, idealnie obrazują spotkania, jakie robiła jego była żona Renata i jakie sytuacje miała jego teściowa Józefa, pracująca z wieloma lekarzami w szpitalu. Wydaje się, że Piotr Z. wprost wspomina o tych sytuacjach, pisząc ustami swojej obecnej żony Marioli P.Z.
Większości ludzi, którzy znali go od tamtych lat, doskonale wie jak było i oszukać się ich nie da.  

Nowi, którzy nie znają tych historii, dadzą się łatwo nabrać na slogany, naciąganą edyfikację i piękne słówka.

Mądry i uczciwy człowiek a tym bardziej etyczny Lider MLM, niosący wartości moralne w sobie, nigdy nie postąpiłby tak podle ze swoją rodziną. Nigdy nie zdradzałby żony, nie oszukiwałby, nie ukrywałby się u kochanki, nie obrażałby nikogo. Nie starałby się ich zastraszać, manipulować zrzucając na nich winę i poniżać. Zastanowiłby się najpierw nad sobą samym. Nigdy by nie chciał zniszczyć własnej rodziny, ciągać po sądach  i działać nieetycznie oraz niemoralnie do tego stopnia, aby jego dwaj synowie, już nie wytrzymali tych manipulacji oraz oszustw ojca. Postanowili również iść do sądu, aby bronić swoją mamę Renatę. Byli tam jako świadkowie przeciwko własnemu ojcu, ponieważ to co on chciał zrobić, zagrażało również im utrata spokoju rodzinnego, płynności finansowej, stratą domu rodzinnego, poziomu życia i wszystkiego, co mieli wraz z matką. Czy zdajesz sobie sprawę, do jakich okrutnych sytuacji, był zdolny ich ojciec?

Przeczytaj wyroki sądu: 

wyrok-sadu-cesja-stala

odrzucenie apelacji Piotra Zarzyckiego

Na szczęście sąd dopatrzył się wielu nieścisłości, kłamstw, oszustw i wielokrotnego zaprzeczania samemu sobie w pismach oraz słowach, co jest uwiecznione na taśmach z rozpraw. Cała rodzina słuchała wypowiedzi P.Z. z sądu, jak tam podczas rozprawy wyzywał swoją była żonę a matkę jego dzieci, jak chciał wprowadzić sąd w błąd, kłamał, jak sobie sam zaprzeczał. W podsumowaniu oddalenia jego pozwu przeciwko byłej żonie Renacie, sąd określił jego działanie jako niespójne i doradził, aby powód określił się lepiej o co mu chodzi, albo tak, albo tak, bo sam sobie wielokrotnie zaprzeczył podczas kilkuletniej rozprawy.
Tak robią kłamcy i manipulatorzy, którzy zapominają co wcześniej mówili i pisali w pozwie. Człowiek mówiący prawdę, nie będzie się mylił po czasie w tym, co mówi, lecz opowie tę samą historię. To wszystko jest również nagrane na taśmy i złożona w rodzinnym archiwum. W pisemnym uzasadnieniu wyroku, działanie byłego małżonka, sąd określił dobitnie, jako „konglomerat nieścisłości”.

Czy prawdziwy wzór Lidera MLM, nie powinien być spójny z tym co on mówi do ludzi i jak postępuje?

Czy nie powinien być on uczciwym człowiekiem i szanującym swoją rodzinę w całości?

Czy tak postępuje pracy człowiek, zdradzając żonę i rodzinę, szukając kochanki, ukrywając się przez rok przed rozwodem u niej, czyniąc przy tym wszelkie działania niszczące matkę swoich dzieci i manipulując swoimi dziećmi przeciwko niej?

Czy jako mężczyzna, Lider MLM, Ty też postękał byś w ten sposób?

Czy jako kobieta, chciałbyś, aby Twój mąż, ojciec Twoich dzieci, tak z tobą, jak i z Twoją rodziną czynił? Zdradzał, oszukiwał kłamał, zastraszał, chciał wszystko zniszczyć i zakładał sprawy sądowe przeciw tobie oraz zniszczył cały pamiętnik syna Michała (kamerzysta i montażysta teledysku Serce Piko) na jego blogu, za który był za te treści nominowany do nagrody BLOG ROKU 2013?
Nic nie dało się odzyskać.
Czy powinno tak być, że na zewnątrz taki człowiek udaje super gwiazdora do innych, a zrzucając maskę przy swojej rodzinie, krzyczy i awanturuje się z wszystkimi w domu przez całe długie lata małżeństwa?

A czy w trakcie rozstania i procesów sądowych, taki Lider MLM powinien stawać się okrutnym mścicielem, zastraszającym rodzinę, że wszystko zniczy?

Czy nie powinien on uczciwie przyznać się do tego, że chce zmian i wziąć za to odpowiedzialności?

Czy taka postawa oznacza dojrzałego i odpowiedzialnego człowieka?
Czy jest to raczej zachowanie dziecinne, gdzie maluch coś zbroi, chowa się pod stołem lub za firankę i pluje z rurki na ludzi, wobec których jest nie w porządku?

Czy  taki Lider MLM powinien występować przeciw ludziom, dzięki których pomocy, odnosił wszystkie dotychczasowe największe sukcesy lecz nie sam bo z eks żoną Renata, z  pomocą teściowej i również dzięki ich wielu pomysłom i ogromnej pracy,  i był wyniesiony na kobiecej energii na piedestał?

Nie zrobiłby tego wszystkiego sam i nigdy sam by nie odniósł takiego sukcesu jakim się obnosi dziś, gdyż w szkole leciał na najniższych stopniach i nie przechodził z klasy do klasy, a jego była żona Renata była na liście najlepszych uczennic w Liceum. Zapomniał sobie już, jak na maturze z matmy, Renata podała mu ściągę z 4-rema  rozwiązanymi zadaniami przez nią i dzięki niej zdał maturę?

Ludzie bez pielęgnowania wdzięczności z sercu, tak szybko zapominają co było dobre, wybierając pielęgnowanie w sobie „czarnego wilka”.

Czyżby totalnie zapomniał o wdzięczności do ludzi, dzięki którym wiele osiągnął?
Tego właśnie powinien uczyć wzorowy  Lider MLM?
Takiego postępowania jakie sam wykazał?

Jaką intencją kierowała się on, dobrą, która nikogo nie skrzywdzi czy złą z negatywnymi emocjami złości, zemsty gróźb, nienawiści?

Jakie pożądał osiągnąć korzyści, chcąc wszystko unicestwić, chcąc zniszczyć korzenie, z których pochodził, doświadczeni, ludzi i jego największy dotąd sukces wraz z żoną?

Niszcząc środowisko w którym żył,  czyli energie swojej kobiety (oraz swojej pomocnej teściowej), czyli „lustro”, dzięki którym wzrastał, odciął się od źródła. Tym samym dziś już widać wyraźnie – zniżył sam siebie, c od 2014 możemy obserwować. Co pół rok, co rok, zaczyna jakiś nowy projekt biznesowy i nic mu nie wychodzi na dłuższą metę. Niestety wyrządzone zło odbija się od zwierciadła – wraca, aż do czasu, naprawienia go, zadośćuczynienia poszkodowanym.

Tu chodzi również o jego teściową, która wielokrotnie mu pomagała przez całe jego życie, a dziś ma 90 lat i zasługuje na wdzięczność i szacunek od niego. Zamiast tego, dostała komorników i windykatorów do swojego domu, bo jej adres również on podawał w wielu miejscach.
Człowiek ten nie uszanował nikogo i nie nauczył się za wdzięczności za nic. Czy tak powinien wyglądać wzór Lidera MLM?

Czego może nauczyć innych taki człowiek, który ma w głowie negatywne emocje, co widać po tym, jak chciał postąpić z własną rodziną?

Czego może nauczyć człowiek, który nie potrafił budować relacji z najbliższymi, a w momencie na dialog, wolał się mścić i palić mosty za sobą?

Czego może on nauczyć każdego z nas?

Manipulacji, oszustwa, kłamstwa, braku wdzięczności i szacunku do innych, gonitwy wyłącznie za pieniądzem?

Jakie wartości sobą reprezentuje?

Czy to jest dobry wzór Lidera MLM do naśladowania?

Co ukrywa pod maską?

======

Napisz w komentarzu co o tym sądzisz, jak Ty uważasz, jaki powinien być Lider MLM, a jaki absolutnie nie powinien być i czego nie powinien robić?
Jakie powinien wykazywać cechy?
Jakie wartości powinien sobą reprezentować i nieść je ze sobą w działaniu pokazując jako wzór innym ludziom?

Artykuły powiązane z tym tematem:
Umiejętność łączenia się z własną duszą, słuchanie sercem z szacunkiem i wdzięcznością >>

Podziel się:
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Gadu-Gadu Live
 • Śledzik
 • Blip
 • Flaker
 • Yam
 • Google Buzz
 • Blogger.com
 • Google Bookmarks
 • Kciuk.pl
 • Pinger
 • Live
 • Tumblr
 • email
 • Drukuj